Lekarze Radioterapeuta

Onkolog, Radioterapeuta

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Moja Mama (61 lat) zachorowała na nowotwór złośliwy krtani Jest to pierwszy przypadek choroby nowotworowej w mojej najbliższej rodzinie. Mama leczy się w Centrum Radioterapii Ametyst w Krakowie, gdzie pierwszym lekarzem z którym miała kontakt była właśnie Pani Dr Maria Marczak-Ziętkiewicz, która jest bardzo miłą osobą, niesamowicie pozytywnie nastawiona do pacjenta. To jest dopiero początek drogi w długim procesie radioterapii mojej Mamy, ale dzięki Pani Doktor Marii, ten trudny początek ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Katarzyna Pędziwiatr

Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
ulica Wawelska 15
02-034 Warszawa

bardzo dobry, sumienny i doświadczony lekarz, pracowity, nie szczędzi czasu dla pacjenta, wnikliwie analizuje potrzeby chorego

lekarz Julianna Wejs-Maternik

Królewiecka 146
82-300 Elbląg

Cudowny człowiek, niesamowite podejście do pacjenta!!!!! Chciałabym trafiać zawsze na takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Rafał Suwiński

Onkolog, Radioterapeuta

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Leczyłam się u lekarza Suwińskiego w Gliwicach (szpital onkologiczny)w 1995 r. i do tej pory jestem mu wdzięczna za pomoc. U pacjentów z którymi leżałam miał taką samą opinie, potrafił sobie zdobyć zaufanie i pacjent miał w nim podporę psychiczną,która jest tak ważna w tej chorobie. Polecam go w 100% każdemu pacjentowi.Pozdrawiam Maria Nowak-Katowice
Opinia dodana przez: Nowak Maria

lekarz Marek Gisterek

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Świetny lekarz, cierpliwy i dobry człowiek. Takich lekarzy potrzebujemy. Ze spokojnym sumieniem można polecić tego fachowca.

lekarz Paweł Szymański

Centrum Onkologii
dr Izabeli Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Z całego serca polecam. Jeżeli trafisz do takiego lekarza wiedz że jesteś w dobrych rękach.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Dorota Kiprian

Saska 61/gab114
03-848 Warszawa

Świetny Specjalista, wspaniały Człowiek! Życzę wszystkim pacjentom onkologicznym spotkać Panią Doktor na swojej drodze. Szczerze POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Agnieszka Rubik-Leszczyńska

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Pani doktor jest świetnym lekarzem prowadzi moją siostrę jest to lekarz o wielkim sercu, bardzo pomocna oby leczyła jak najdłużej bardzo dziękuję i życzę dużo zdrowia.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Piotr Głuszak

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Świetny specjalista prowadził radioterapię u mojego ojca na raka prostaty, która zakończył w styczniu tego roku. Lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej, opanowany, kompetentny, z dużą cierpliwością do pacjenta i jego rodziny podczas tłumaczenia trybu leczenia. Jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Aneta G.

lekarz Beata Chmielewska-Pytka

Pracownia Diagnostyczna
Adama Próchnika 11
90-408 Łódź

Genialna Pani Doktor ,zawdzięczam jej życie.Po pierwsze bezbłędnie zdiagnozowała u mnie nowotwór jelita, po drugie przekonała mnie do leczenia i po trzecie skutecznie wyleczyła.Dziękuje

lekarz Zbigniew Wcisło

353
36-230 Domaradz

Bardzo miły lekarz.wspaniały specjalista radioterapi onkologicznej.dzięki temu lekarzowi żyje i normalnie funkcjonuję.bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Małgorzata Wesołowska-Cerajewska

Internista, Radioterapeuta

Poradnia ginekologiczna
Św. Marii Magdaleny 8 a/b
61-861 Poznań

Pani Doktor, jest wspaniałym, pełnym empati człowiekiem. Prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze dokładnie omówi wyniki badań, wytłumaczy, pokieruje na dalsze badania jeśli jest taka potrzeba. Dziękuję za profesionalną opiekę lekarską. Wdzięczny pacjent
Opinia dodana przez: Antoni K.

dr n. med. Krzysztof Małecki

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Wizytę u doktora w SCM clinic oceniam bardzo dobrze. Po wizycie wszystko jest dla mnie jasne w kwestii dalszego leczenia. Na plus jest również osobowość Pana doktora, kulturalny i pozytywnie nastawiony do pacjenta.
Opinia dodana przez: Pola

lekarz Agnieszka Ficek

Przychodnia specjalistyczna
F. Szopena 25 A
35-055 Rzeszów

JEST BARDZO MIŁYM LEKARZEM ONKOLOGIEM, ZNA SIĘ NA FACHOWOŚCI ZAWODOWEJ W TŁUMACZENIU I LECZENIU CHOROBY, PANI DOKTÓR JEST SUMIENNYM DOKTOREM I POLECAM CHORYM ..
Opinia dodana przez: WIESŁAW

lekarz Jolanta Pietruszewska

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Świetny lekarz, osoba z otwartą głową, życzliwa, szanująca decyzje pacjenta, daje poczucie bezpieczeństwa.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Adam Chicheł

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Wspaniały lekarz uprzejmy kompetentny dla pacjenta ważny jest przebieg choroby podjęte leczenie co Pan doktor wyjaśnia bardzo dokładnie. Dużo zdrowia i samych sukcesów
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Adam Idasiak

Radioterapeuta, Onkolog

Puszkina 2/1
44-100 Gliwice

***** ok! Дуже уважний та досвідчений спеціаліст. З бажанням допомогти. Бажаю успіхів в діяльності. До наступного візиту. Дякую.
Opinia dodana przez: Suliy

lekarz Norbert Piotrkowicz

Mazowiecki Szpital Onkologiczny
ulica Kościelna 61
05-135 Wieliszew

WSPANIAŁY ! WSPANIAŁY ! WSPANIAŁY ! Podejście do pacjenta 6+ . Leczenie i staranie o zdrowie pacjenta 6+. Zaangażowany , kompetentny , po prostu LEKARZ ! z prawdziwego zdarzenia . Panie Boże daj nam więcej takich ludzi.

lekarz Ewa Cieślak-Żerańska

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Lekarz godny polecenia uprzejmy, kompetentny ,poświęca dużo czasu choremu nawet jeśli nie jest umówiony na wizytę jak ja ostatnio .Za co dziękuje Pani Doktor. SAME +++++ POLECAM W, Ł pacjęnt
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Iwona Gisterek

Nowa 8
51-180 Wisznia Mała

Bardzo ciepła i konkretna pani doktor, z pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.Jest najlepszym lekarzem w okolicy. Warto polecić.